KONST / Litografier / Färglitografi 12144127
nr 1214 4127
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 79/250, ramens innermått: 24x26 cm
Utrop:
500 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:25:59
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson